Haberler

Membran`ın açılışı yapıldı
Tarih : 27.04.2010 19:13:18

Yusufoğulları Membran Kapak Sanayi hizmete açıldı. Muş Küçük sanayi sitesinde hizmete açılan işletmenin açılışını Muş Belediye Başkanı Necmettin Dede gerçekleştirdi. Membran Kapak Sanayi, Muş Küçük Sanayi Sitesinde Hizmete açıldı. 1968 yılından beri doğrama sektöründe hizmet veren Çetin Kardeşler, Yusuf Oğulları adı ile Muş’ta ilk defa açılan Membran Kapak sanayiyi Muş Halkının hizmetine açtılar. İş yeri ile ilgili olarak bilgiler veren İşletme Sahibi Hüseyin Çetin, CNC tezgâhlarında işlenmiş, MDF Yüzeyine dünya standartlarında kapak üreticilerinin tercih ettiği ve yüksek teknolojinin en büyük ürünü olan makineler ile PVC Yüzey kaplama hizmetini Muş halkına en iyi şekilde vermeyi amaçladıklarını belirtti.  Çetin, “Yenilenen makinelerimiz ve en son çıkan üstün teknolojik cihazlarla kaliteyi Muş Halkın ayaklarına getirdik. Bu sektörde 1968 yılından beri hizmet veriyorduk. Artık vatandaşlarımız istedikleri ürünü Muş’ta Yusuf Oğulları Membran Sanayi de bulabilecekler. Geçmişten günümüze kadar Muş halkına hizmetin en iyisini sunmayı hedefleyen firmamız, standart model ve ölçülerin haricinde kişilere özel her türlü ölçü ve renklerde; kapak, taç, ışık bandı, masa tabelası, panel ve benzeri ihtiyaçlarınıza cevap vererek kusursuz bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Açılışa katılan Muş Belediye Başkanı Necmettin Dede ise, Muş’unda her geçen gün biraz daha ilerlediğini belirterek, açılan her iş yerinin yeni istihdamlar olduğunu ve ekonominin biraz daha canlanmasına katkı sağladığını ifade etti. Belediye Başkanı Dede, “sanayi sitesinde hizmete açılan bu işyerinin ilimize hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. İnşallah böyle daha nice işyerlerinin açılışlarına hep birlikte katılacağız. Bir Muşlu olarak bu tür yerlerin hizmete açılması beni gururlandırıyor. Ben kendilerine Allah kolaylık versin diyorum” dedi.

Muş Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Şerafettin Subaşı ise, sanayi sitesinde üstün teknolojilerle donatılmış böylesi bir iş yerinin açılmasının hem kendisini hem de sanayi esnafının mutlu ettiğini ifade ederek, “teknolojik donanımlarla dolu böyle bir iş yerinin açılması bizleri mutlu etti. Ben işletme sahibine başarılar diliyorum. İnşallah daha bir çok işyerinin açılışını gerçekleştireceğiz. Böylelikle Muş’ta ekonomik anlamda kazanmış olacaktır” diyerek sözlerini tamamladı. Açılışın ardından Muş Belediye Başkanı Necmettin Dede işletme sahibi Hüseyin Çetin’den makineler hakkında teknik bilgi aldı.
 

Bu Haberin Geldiği Yer : Muş Web Portal - Muş İli İnternet Sitesi (http://www.mus.gen.tr)
Bu Haber için Adres : http://www.mus.gen.tr/news.asp?Action=Read&hid=12094