Muş Güncel Haber: Vali Gündüzöz'ün eşi asker eşleriyle buluştu
Muş Güncel haber. Vali Gündüzöz'ün eşi asker eşleriyle buluştu

Güncel Muş Haberleri

15:45 MŞÜ de müzik şöleni
15:40 Leylek Köyünde okuma etkinliği düzenlendi
15:40 Başkan koç, basın mensuplarıyla buluştu
12:21 Prof. dr. nihat hatipoğlu sevenleriyle buluştu
12:21 Tübitak bilim fuarı´nda eserlerini sergilediler
12:20 Muş olimpiyatları´nın tanıtımı yapıldı
12:16 Muş ovası kuş türlerine ev sahipliği yapıyor
12:15 Vali Muşu güzel günler bekliyor
13:50 Okul Sporları Satranç Turnuvası Final Müsabakaları Sona Erdi
13:49 Müsabakalar start aldı
13:48 Rektör polat, başarılı ekibi tebrik etti
13:47 Rektör Polat, arazide çeşitli incelemelerde bulundu
13:47 Kadem çalışmaları ile göz dolduruyor
20:56 Türk polis teşkilatı 174. yaşında
20:55 Vali gündüzöz, polis haftası´nı kutladı
20:55 Malazgirt fm 107.1 ilk yayınını yaptı
20:53 Vartoda polis haftası kutlamaları
17:39 LASTİK PARK´TAN YAZ LASTİĞİ KAMPANYASI
17:52 Meslek öğrenip, bütçeye katkı sağlıyorlar
17:52 Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yılı kutlu olsun
17:50 70 yıllık köy, resmiyette görünmüyor
17:37 Çökmelerin oluştuğu yol ulaşıma kapatıldı
15:05 Varto`da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine seminer
15:03 Yurt binasında inceleme çalışması
15:03 Bulanık´ta öğrenciler ağaç dikti
15:03 Çağlayan, otizm bir hastalık değildir
15:14 Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısı
14:58 40 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI
14:57 KÜTÜPHANELER HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
14:55 Sakık “Zafer Bu Halkın Olacaktır”
14:54 237 bin 174 seçmen oy kullanacak
14:45 Maliyet düşürmenin sürdürülebilir sektörel gelişime etkisi
14:45 Kayyum uzan´dan faaliyet değerlendirmesi
14:44 Kanatlı hayvan yetiştiriciliğine devlet desteği
14:43 Muşlulara hitap etti
14:42 Anne sütüne Dikkat çekmek için Muş´talar
14:41 Gençlik merkezi için imzalar atıldı
08:26 Özel çocuklar gönüllerince eğlendi
08:25 Muş´ta yakalandı
08:25 Tarihi ilçeye vali gündüzöz´den ziyaret
Dostx  03.02.19 09:52 | Hit : 782  Bu Haberi Yazdır Bu Haberi Arkadaşına Gönder

Vali Gündüzöz'ün eşi asker eşleriyle buluştu

Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzün eşi Uzm. Dr. Meşide Gündüzöz, İl Jandarma Komutanlığına bağlı subay, astsubay ve jandarma personelinin eşleriyle bir araya geldi.

Uzm. Dr. Meşide Gündüzöz önderliğinde öğretmenevinde düzenlenen tanışma programı, İl Jandarma Komutanı Bülent Baykalın eşi Nalan Baykalın yaptığı konuşma ile başladı. Baykal, Jandarma ailesi olarak bu akşam hep beraber buradayız. Bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Hepinize ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu yıllar diliyor, bu akşamın önderliğini yapan Meşide Hanımefendiye de teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Uzm. Dr. Meşide Gündüzöz ise, burada büyük bir aile olduklarını dile getirerek, Acıları ve sevinçleri birlikte yaşayacağız. Kimse sıkıntıları ile baş başa kalmayacak. Sizleri anne ve babalarınızdan bize verilmiş birer değerli emanet olarak görüyoruz. Ben ve valimiz, bu büyük ailenin riyasetini üstlenme sorumluluğu içinde sizin daima yanınızdayız. Sevgi ortamındaki birlik ve beraberlik; insanları mutlu kılar, sorunları azaltır, sevinçleri arttırır. İşte bu duygu ve düşüncelerle siz değerli hanımlarla bu tanışma toplantısında bir arada olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Sizleri ailelerinizle birlikte daha mutlu ve güzel günler karşılasın. Hepinizi Allaha emanet ediyorum diye konuştu.

Konuşmanın ardından İl Jandarma Komutanı Bülent Baykalın eşi Nalan Baykal, Uzm. Dr. Meşide Gündüzöze günün hatırası olarak plaket takdim etti.

Plaket takdiminin ardından Uzm. Dr. Meşide Gündüzöz önderliğinde öğretmenevinde düzenlenen tanışma programına İl Jandarma Komutanı Bülent Baykal ile Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz de kısa süreli katıldı. Burada konuşan Vali Gündüzöz; Eşim tarafından düzenlenen, bizim de desteğimiz olan tanışma toplantısında ben de size merhaba demek istedim. Gerçi hanımların sözü üzerine söz olmaz. Hanımefendi konuştuktan sonra çıktık konuşuyoruz, ama ben bu nezih topluluğu ve kendi ailemizin fertleri olarak gördüğümüz topluluğu bulmuşken sizlere bir-iki cümlede iyi dilek dileklerimi ifade etmek istiyorum. Tabii bir söz var, her başarılı erkeğin arkasında bir hanımefendi vardır diye, ama belki de her başarılı hanımefendinin önünde onun teşvikiyle giden bir erkek, bir beyefendi var, o da ayrı bir şey. Bizim hayatımızda gerçekten hanımlar son derece önemli. Çocuklarımızı yetiştiren hanımlar, evin tüm yükünü belli görevlerde çok ağır mesaisi olan işlerde de beylerin yükünü çeken hanımlar. Kendimden örnek vereyim; kaymakamlığımda da öyleydi ama bakanlık merkez teşkilatında çalıştığımız günlerde sabaha karşı eve döndüğümüz, gece 02.00-03.00den önce eve gelmediğimiz zamanlar sıklıkla olurdu. İşte bu işler biraz böyle. İşte bu arada evde hem annelik yapan hem de babalık yapan hanımlar, yükü çeken, çocukların her türlü problemleriyle uğraşan hanımlar. Burada jandarma mensubu değerli kardeşlerimizin eşleri, hanımefendiler var. Ayrıca jandarma mensubu olan hanım kardeşlerimiz de var. Her ikisi de gerçekten zor. Jandarma bugün Türkiyede en yaygın teşkilatı olan ve Türk bayrağını en uç noktalarda bile dalgalandıran, kimsenin olmadığı yerde olan bir teşkilat. Jandarma bu açıdan belki de devletin omurgası olarak kabul edilebilecek bir teşkilat. Kimsenin olmadığı yerde jandarmamız var. Tabii böyle olunca jandarma mensupları da onların eşleri ve çocukları da o ücra yerlerde görev yapıyor ve jandarmanın da şarkı, mecburi hizmeti hiç bitmiyor. Ben bu zorlu şartlarda görev yapan kıymetli jandarma mensuplarımızın alınlarından öpüyorum. Onların eşleri hanımefendileri de tebrik ediyorum, bu yükü çektikleri için. Muşta çocukları için, belli bir ideal için görev yapan bu kıymetli kardeşlerimizin eşleri de eşlerine destek verdikleri için şükranlarımı arz ediyorum. Onlar, bize devletimiz tarafından bu aileler verilmiş bir emanettir. Biz burada bir aileyiz. Belki ailenin reisi biziz, ama sonuç itibariyle hep birlikte daha güzel günlere birlikte gideceğiz. Üzüntülerimizi birlikte yaşayacağız. Sevinçlerimizi de birlikte paylaşacağız. Ben bu güzel topluluğu bir araya getirmekten dolayı da mutluluk duyuyorum. Eşim hanımefendiye de teşekkür ediyorum. Hepinize iyi eğlenceler dedi.

Konuşmasının ardından Vali Gündüzöz, öğretmenevinden ayrıldı.

Öğretmenevinde düzenlenen tanışma programında Uzm. Dr. Meşide Gündüzöze İl Jandarma Komutanı Bülent Baykalın eşi Nalan Baykal ve Vali Yardımcısı Alper Çifçinin eşi Tuba Çifçi eşlik etti.

Program, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Muş Manşet Gazetesiyorum

 

 

  
ÜYE PANELİ
 Kullanıcı adı :  
Şifre :  
Kod :  
194911
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !

BİZİ DESTEKLEYENLER
  • Haber 49 Gazetesi
  • Muş Ovası Gazetesi
  • Muş Manşet Gazetesi
  • Muş Gündem Gazetesi
BAZI ÇALIŞMALARIMIZ
SPONSORLARIMIZ
GEREKLİ BAĞLANTILAR
© Muş Web Portal - Muş İli İnternet Sitesi |  Barındırma Memleket Hosting. Webmaster Mahmut Sönmez
Site içeriği ve fotoğraflar izinsiz olarak kullanılamaz. Site dışından alınan haberlerin kaynağı belirtilmiştir. Sitemize ait haberler kaynak belirtilerek kullanılabilir.
bu sayfa 1.16 saniyede hazırlanmıştır..