Muş Güncel Haber: Futbol turnuvası sona erdi
Muş Güncel haber. Futbol turnuvası sona erdi

Güncel Muş Haberleri

13:09 3 aylık yaz tatiline merhaba dediler
13:07 Hayali gerçek olacak
13:03 Minikler kamp yaptı
07:37 Muş Cumhuriyet Başsavcısı Değişti
19:16 Merhamet Teşkilatı’ndan İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım
11:50 TKF yeni sezon için toplandı
11:36 Geleceğe mektup yazdılar
11:34 130 minik sporcu kuşak sınavına girdi
11:34 Ak parti'lilerden 27 mayıs tepkisi
11:33 Demiryolu bekçilerinin zorlu ramazan mesaisi
15:51 Muşlu hukukçu ABD’de okul birincisi oldu
15:41 Okul Dışarıda Günü’nde 150 Çocuk Derslerini Açık Havada Yaptı
15:39 6 ay içerisinde, 6 milyon tl harcama
15:39 Vartolu öğrenciler il birincisi oldu
15:37 Makinalarını iş yerinde sergiliyor
12:13 Şehit yakınları ve gazilerle iftar
12:12 Kaçmaz Ve Süne öğrencilerle İftarda buluştu
12:11 Ramazan'da spor ve beslenme nasıl olmalıdır?
12:09 Köy öğrencileri kütüphane ile buluşuyor
12:09 Boğulan Gencin cansız bedeni nehirden çıkarıldı
15:08 Muş’ta terör örgütü sığınakları imha edildi
15:08 Yetiştirme yurdu spor kulübü, bölge şampiyonu oldu
15:07 Köy çocukları unutulmaz bir gün yaşadı
15:07 Dezavantajlı kadınlar çeyiz ürünleri üretiyor
12:46 Varto'da 'TÜBİTAK Bilim Fuarı' sergisi
12:10 Polisten öğrencilere trafik eğitimi
12:09 HDP´li Koçyiğit´ten Koca´ya soru önergesi
12:08 Muş lalesi, ovayı süslemeye başladı
12:07 Okullar arası satranç turnuvası
12:07 Kudüs ile ilgili yazılan her satır değerlidir
12:06 KAYAK FEDERASYONU BAŞKANI MUŞ´TA
21:53 Varto Kaymakamlığı Belediye Çalışmalarını Anlattı
21:34 Ödüllü meal-hadis yarışması sınavı sona erdi
21:32 Uçkun tezgâhlardaki yerini aldı
16:03 Okullar arası futsal turnuvası sona erdi
16:03 Pedallar sağlıklı bir yaşam için dönecek
16:02 Rektör polat, eleştiri yöntemi değildir
16:01 Bahar mevsiminde karla mücadele
21:50 Polis memuru memleketinde toprağa verildi
21:44 23 nisan coşkuyla kutlandı
Fırat Demir  24.12.18 14:49 | Hit : 631  Bu Haberi Yazdır Bu Haberi Arkadaşına Gönder

Futbol turnuvası sona erdi

Bursa da faaliyet gösteren MUŞ İLDERin düzenlediği 7. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası'nda NETTECH SPOR şampiyon oldu. Turnuvada Lale Gençlik ikincilik, Tuaç Dekorasyon üçüncülük, Yoncalılar Derneği de centilmenlik kupalarını aldı.

MUŞ İLDER'in bu yıl da düzenlediği turnuva 10 Ekim'de başladı. 14 takımın ve 200'ün üzerinde futbolcunun forma giyerek katıldığı halı saha turnuvası Hamitler Spor Tesislerinde gerçekleşti. Birbirinden heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne olan turnuva maçları başta gençler olmak üzere oldukça fazla ilgi gördü. 16 Aralık'ta yine büyük bir izleyici kitlesi önünde gerçekleşti. Final Maçı'nı izleyenler arasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Belediye Başkan yardımcıları, Partilerin İl ve İlçe Teşkilatı üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, birçok dernek başkanı da vardı.

NETTECH SPOR'un penaltı atışları sonunda şampiyonluğunu ilan ettiği final maçı sonunda kupa töreni yapıldı.

TUTKUNDAN TEŞEKKÜR

MUŞ İLDER Başkanı Mehmet Veysi Tutkun ödül töreninde yaptığı konuşmada , Hepimiz çeşitli sebepler yüzünden doğduğumuz topraklardan göç ederek doyduğumuz topraklara yani Bursa'ya yerleşmişiz. Bursa'da Her meslek dalında iştigal eden hemşerilerimiz doğdukları toprakların örf adet gelenek ve görenekleri ile kültürünü Bursa'da yaşatmak ve gelecek nesillere taşımak amacıyla Dernek ve Federasyon kurmuşlar ve düzenledikleri çeşitli etkinliklerle memleketimizin adını Bursada başarıyla temsil etme mücadelesini vermekteler. Biz de MUŞ İLDER olarak düzenlediğimiz sportif sosyal ve kültürel etkinliklerle memleketimizin adını duyurmaya çalışıyoruz. Yıllar öncesinde ektiğimiz fidanların meyvelerini ise almaya başladık. Bugün de 7.sini düzenlediğimiz halı saha futbol turnuvası ödül töreni için buradayız. Ben turnuvanın düzenlenmesinde katkıda bulunan Futbol Turnuvası Komitesi'nde görevli arkadaşlarım Fecri Bilgin, Mümtaz Asya, Mehmet Şakir Balkaya, Mehmet Deniz ve İsmail Elitaşa ve ödül törenine katılan belediye başkanlarıma ve hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bu sene 7.sini gerçekleştirdiğimiz geleneksel halı saha futbol turnuvasına katılan takım ve yöneticilerine, Batmaz Hakem Grubu'na tekrar teşekkür eder kutluyorum. Yaklaşık 2 ay süren turnuvanın mücadelesinde bizlere zevkli ve heyecanlı müsabakaların gerçekleşmesine imza atan futbolcu kardeşlerimi kutluyorum centilmence mücadele sergiledikleri içinde onları tekrar tebrik ediyorum. dedi.

Aktaş, Kalite var.

Kupa törenine katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş konuşmasında; Dünyada ve Türkiye futbol popüler bir spor ama bir o kadar zarar veren bir unsur haline dönüşebiliyor. Her iki maçın hem üçüncülük maçı hem şampiyonluk maçının uzaması penaltılara kalması burada kalite var anlamına geliyor. Yedi yıldır bu organizasyonu sırf hemşeriler arasında dayanışmayı kaynaştırmayı arttırmak adına yapılması ve bunu da burada iyi uygulanıyor olmasından dolayı da ben özellikle Mehmet Veysi Tutkun başkana ve turnuva komitesine teşekkür ediyorum. Aktaş konuşmasına şöyle devam etti; MUŞ İLDER'in her ay düzenlediği KonuşMuş programına da katildim. Gerçekten çok kaliteli, farklı, farkındalık oluşturan programlara imza atıyorlar. Bu yönleri ile kutluyorum. Yine daha önce KOSGEB işbirliği ile yapılan sertifika takdim programına katılmıştım. Sadece Muşlu kardeşlerimizin belge alacağını düşünmüştüm. Gerek hanımefendilerden gerekse beyefendilerden oluşan kursiyerlerin Türkiyenin farklı yörelerinden olmasından çok mutlu olmuştum. Bu da bu derneğin ne kadar kapsayıcı olduğunun göstergesidir. Kendilerini kutluyorum.

Sözlerinin sonunda turnuvada dereceye giren takımları kutlayarak başarı dileklerini yeniledi.

Bozbey , Zor Koşullarda Başladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de konuşmasında; Öncelikle emeği geçenleri kutluyorum şeklinde başladı MUŞ İLDER Futbol Turnuvasını şöyle anlattı; Asya spor tesislerinde başladı, zor koşullarda başladı bazen yağmurla bazen başka engellerle mücadele edildi. Tabi ki görevli arkadaşlarımız her konuya anında müdahale ederek bu maçların en güzel şekilde tamamlanmalarını sağladılar. Bu anlamda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çok güzel müsabaka oldu netice penaltılara kadar gitti. Penaltılar da şans işi. Şans da NettechSpor'a güldü. kendilerini tebrik ediyorum. şeklinde konuştu. 

Fırat Demir Haber 49 Gazetesiyorum

 

 

  
ÜYE PANELİ
 Kullanıcı adı :  
Şifre :  
Kod :  
155962
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !

BİZİ DESTEKLEYENLER
  • Haber 49 Gazetesi
  • Muş Ovası Gazetesi
  • Muş Manşet Gazetesi
  • Muş Gündem Gazetesi
BAZI ÇALIŞMALARIMIZ
SPONSORLARIMIZ
GEREKLİ BAĞLANTILAR
© Muş Web Portal - Muş İli İnternet Sitesi |  Barındırma Memleket Hosting. Webmaster Mahmut Sönmez
Site içeriği ve fotoğraflar izinsiz olarak kullanılamaz. Site dışından alınan haberlerin kaynağı belirtilmiştir. Sitemize ait haberler kaynak belirtilerek kullanılabilir.
bu sayfa 0.14 saniyede hazırlanmıştır..